5 minut po opublikowaniu zdjęcia karty debetowej został okradziony

MediaFun bloger zajmujący się marketingiem postanowił zrobić eksperyment społeczny. Wstawił zdjęcie swojej karty kredytowej, którą dostał od mBanku. Jak się okazało w ciągu pięciu minut zaczęły znikać pieniądze z jego konta. Cała kampania ma na celu przestrzeganie przed wrzucaniem zdjęć swoich kart bankowych do internetu.

Całe zdarzenie pooglądacie powyższym filmiku. Polecam też zapoznać się z artykułem blogera. Jednak trzeba przyznać, że mBank bierze udział w kampaniach na temat bezpieczeństwa bankowości, w internecie. Poniżej znajdziecie filmik, na który mBank wraz z AbstrachujeTV przestrzega przed nieodpowiedzialnym udostępnianiem informacji w sieci. Chociaż jeśli wziąć pod uwagę, że bank dostosować swoje reklamy do profilu potencjalnych klientów. Tworzonych na podstawie danych udostępnianych w internecie jest to lekka hipokryzja.

Dodaj komentarz

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.