Scroll Top
Wieści z darknetu

Wieści z DARKNETU 19.12.2023

Kolejne 3 ciekawostki z Darknetu, wszystkie z Polskiego forum Cebulka. Także… skąd czerpie informacje na Twój temat policjant… i… szkolenia Sekuraka robiące furorę na Cebulce.

Co wie o Tobie Policjant w czasie kontroli?

LINK: http://cebulka7uxchnbpvmqapg5pfos4ngaxglsktzvha7a5rigndghvadeyd.onion/viewtopic.php?id=22416 [wymaga zalogowania się na Cebulce]

Co wie Policjant? Z jakich źródeł pozyskuje informacje? Dzięki jednemu użytkownikowi Cebulki możemy dowiedzieć się, jak wygląda kontrola od strony policjanta i co on na nasz temat Wie. Dodatkowo w poście znajdziecie także link do podręcznika kształcenia podstawowego policji.

Bezpieczna poczta Cock.li jest ponownie otwarty na publiczną rejestrację!

LINK: http://rurcblzhmdk22kttfkel2zduhyu3r6to7knyc7wiorzrx5gw4c3lftad.onion/
Usługa poczty e-mail Cock.li przywraca otwartą rejestrację!
Cock.li, platforma oferująca usługi pocztowe, ogłosiła zakończenie swojego systemu zaproszeń i otwarcie rejestracji dla wszystkich chętnych użytkowników. Ta decyzja oznacza, że każdy może teraz zarejestrować konto na platformie i korzystać z usług pocztowych dostępnych na cock.li.

Szkolenia Sekuraka nadal cieszą się sporym zainteresowaniem na Cebulce

Można zauważyć, że szkolenia Sekuraka są stale doceniane przez wielu użytkowników Cebulki. Co więcej, na tyle, że sporo linków można znaleźć na forum. Świadczy to o nich zdecydowanie dobrze merytorycznym szkoleń i myślę, że także ich książek.
 
 

Zdobądź wiedzę!

Zostaw komentarz