Aplikacja cyberprzestępców z "Nulled"

Forum cyberprzestępców tworzy aplikację mobilną

Popularne forum, na którym cyberprzestępcy wymieniają się informacjami, danymi, poradami stara się przejść na urządzenia mobilne.

Mobilna aplikacja cyberprzestępców z “Nulled” jest tworzona już od pewnego czasu. Jednak ostatnio została zaprezentowana w fazie beta z otwartym kodem źródłowym, opublikowanym na GitHub. Zaczynając od początku…

Forum nulled

W 2015 roku powstało forum o nazwie “Nulled” i stało się jednym z najpopularniejszych forów dla cyberprzestępców. A dokładniej zgromadziło 3 miliony użytkowników. Dzięki tak wielkiej społeczności forum “Nulled” jest bardzo aktywne. Można na nim znaleźć informacje o wyciekach, wziąć udział w dyskusjach czy otrzymać porady. Według statystyk codziennie do forum dołącza około 3000 nowych użytkowników, a publikowanych jest 24 000 postów. Aplikacja cyberprzestępców z “Nulled”. Przede wszystkim to fakt, że anglojęzyczne forum “Nulled” działa już 5 lat czyni je wyjątkowym. Chociaż nie jest tak prestiżowym forum, jak Exploit czy XXS to stabilność i niezawodność przyciąga nowych użytkowników.

Aplikacja forum nulled

Jak podaje digital shadow, celem aplikacji jest zapewnienie przenośnego formatu dla forum. Mimo że istnieje już mobilny interfejs to działa niezgrabnie i nieporęcznie, co zdecydowanie nie przyciąga użytkowników.

APLIKACJA CYBERPRZESTĘPCÓW Z NULLED”

Nowa aplikacja ma rozwiązać ten problem. Ma już wiele pozytywnych opinii, a dzięki otwartemu godowi źródłowemu każdy może przyczynić się do znalezienia w niej luk i błędów. Co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo. Dodatkowo pozwoli to na korzystanie z forum bez konieczności noszenia ze sobą notebooka.

Oczywiście, nawet jeśli wszystko pójdzie po myśli autorów projektu i aplikacja cyberprzestępców z “Nulled” będzie intuicyjna i do tego bezpieczna, nie oznacza to, że osiągnie sukces. Środowisko cyberprzestępców jest zdecydowanie konserwatywne, jeśli chodzi o prywatność i woli korzystać ze sprawdzonych metod i urządzeń. Więc raczej nie możemy spodziewać się wielkiego BOOM na aplikację.

Źródła:
Digital Shadows

Dodaj komentarz

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.