Zwolnienii z Teorii
- działaj dla innych,
ucz się dla siebie

Internet nie jest zły. Liczy się tylko i wyłącznie, jak z niego korzystamy. Czas spędzać możemy na przeglądaniu śmiesznych kotków, memów czy oglądając nic nie wnoszące filmiki. No, ale pomińmy okres prokrastynacji. Dzięki rozległemu dostępowi do wszelkich informacji możemy poszerzać swoją wiedzę, pogłębiać umiejętności, doświadczać inspiracji. Niestety przeglądanie listy „Na czasie” w serwisie YouTube, nie napawa optymizmem. No cóż, najlepiej zacząć od siebie. Jeśli mamy trochę większe ambicje, chcemy komuś pomóc. Jasne, dlaczego nie. Można wrzucić pieniążek do puszki z logiem Caritas czy WOŚP. Pomogliśmy, czujemy się dużo lepiej, nasz głód pomagania został na jakiś czas zaspokojony.

Postawmy jednak krok w stronę wolontariatu.

Szlachetna Paczka, projekt rozpoznawalny już w całej Polsce. Dzisiaj powiedzielibyśmy – startup. Celem bezpośrednim nie jest pomaganie rodzinom, lecz rozwój wolontariuszy i relacje z darczyńcami. Osoba, która udziela się w tej organizacji przechodzi gruntowne szkolenie, po którym ma konkretne cele. Uczy się komunikacji w grupie, współtworzenia projektów, umiejętności miękkich. Są to cenione atrybuty pracownika. Wymagane w większości prosperujących zawodów. Jednak jeśli nie chcemy angażować się, aż tak głęboko w struktury organizacji, mieć wolną rękę co do tworzenia projektów, mamy inną możliwość. Jest nią „Zwolnieni z Teorii”.

zwolnieni z teorii

Zwolnieni z Teorii jest startupem. Platformą, na której możemy rozwijać swoje umiejętności jednocześnie pomagając innym osobom. Korzystając z dostępnych kursów powiększamy wiedzę. Szkoleń w internecie możemy znaleźć naprawdę dużo. Jednak dlaczego te są tak cenne? Ponieważ, razem z kursem tworzymy projekt. Więc zdobywamy i wiedzę, i doświadczenie. A jedno bez drugiego jest niewystarczające.

POPRZEZ PLATFORMĘ ZWOLNIENI Z TEORII ZDOBYWASZ DOŚWIADCZENIE, MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY I NAGRODY, KTÓRE POMOGĄ CI W ZNALEZIENIU NAPRAWDĘ DOBREJ PRACY. DODATKOWO ROBISZ COŚ DOBREGO DLA INNYCH, ROZWIJASZ SWOJĄ PASJĘ I POZNAJESZ INNYCH AKTYWNYCH LUDZI Z CAŁEJ POLSKI.

Dlatego też zachęcam do skorzystania z tej platformy. Jest to dobry start w przyszłość. Same zawarte znajomości zawsze pomagają, a nad sobą zawsze mamy odpowiedniego mentora, który wiej, jak nami pokierować.

Dodajkomentarz