Naprawa wyświetlaczy

Naprawa Wyświetlaczy

Pękł wyświetlacz LCD w iPhone, lecz panel dotykowy jest cały? Wymień uszkodzoną szybkę na nową. Pozwoli Ci to nie tylko usunąć pęknięcia, wzmocnić telefon, ale też zapobiegnie dalszym uszkodzeniom podczas naprężania się telefonu. Naprawa wyświetlaczy przez wymianę uszkodzonej szybki jest to właśnie refabrykacja wyświetlacza LCD. Oczywiście potrzebne są do tego bardzo drogie, profesjonalne narzędzia do regeneracji. Jednak koszt takiej naprawy jest zdecydowanie niższy od wymiany całego ekranu, a do tego masz pewność, że wyświetlacz jest oryginalny i posiada jakość deklarowaną przez Apple.

Wszystkie potrzebne części do refabrykacji wyświetlaczy

Prowadząc serwis, który regeneruje wyświetlacze LCD w iPhone z pewnością potrzebujesz części do iPhone, które zostaną wykorzystane podczas wymiany szybki.  Naprawa wyświetlaczy nie jest łatwa, dlatego by ją usprawnić z pewnością chętnie wykorzystasz materiały najwyższej jakości, które ułatwią cały proces regeneracji. W hurtowni espares24.com znajdziesz tylko produkty wykonane z wysoką i z najlepszej jakości materiałów. Oferujemy wytrzymałe szybki do Apple iPhone, którymi zastąpisz spękany ekran. Zakup ramkę do wyświetlacza, jeśli stara została uszkodzona. Uszczelki, kleje i folie pozwalające zastąpić stare wysłużone elementy konstrukcyjne w iPhone. Jednak jeśli nie czujesz się na siłach, lub nie posiadasz odpowiedniego  sprzętu do naprawy. Przekaż swój zepsuty wyświetlacz naszym specjalistom, którzy zajmują się naprawą wyświetlaczy poprzez regenerację.

Regeneracja Wyświetlacza LCD. Krok po kroku

Oddając wyświetlacz do regeneracji z pewnością będziesz ciekaw jak wygląda ten proces. Sama naprawa nie jest łatwa. potrzebne są do niej drogie, profesjonalne narzędzia oraz wysoka precyzja osoby odpowiedzialnej za wymianę szybki. Digitizery są bardzo delikatne, dlatego łatwo jest uszkodzić tę cześć telefonu. Jednak oddając swój iPhone naszym specjalistom masz pewność, że Twój smartphone wróci do Ciebie w pełni sprawny.

Wymiana zbitej szybki:

 1. Przyjęcie wyświetlaczy LCD od klienta
  Pierwszy etap to katalogowanie wyświetlacza, który otrzymaliśmy. Spisujemy jego unikalny nr, kolor i model.
 2. Test Wyświetlacza
  By regeneracja mogła zostać przeprowadzona panel dotyku musi być sprawny, dlatego testujemy wyświetlacz pod względem funkcjonalności, czyli działaniem LCD, dotyku, 3D Touch. Późnej następuje sprawdzenie pod względem wizualny. Ekran nie może mieć plam, przebarwień, wypaleń czy innych niedoskonałość.
 3. Demontaż zbitej szybki
  Na specjalnym urządzeniu zostaje rozdzielona zbita szybka od wyświetlacza. Używamy do tego drut molibdenowy. Jest to bardzo delikatny proces. Podczas tego kroku istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że ekran LCD zostanie uszkodzony.
 4. Usunięcie polaryzatora
  Samo usunięcie zbitego szkła nie jest ostatnim newralgicznym momentem refabrykacji. Następny krok to usunięcie polaryzatora. Jest to czynność również trudna jak usunięcie szybki.
 5. Czyszczenie
  Przed zamontowanie nowej szybki ekran musi zostać wyczyszczony z nadmiaru kleju LCD po wcześniejszych procesach regeneracji. Usuwamy klej zarówno z taśmy, wyświetlacza i ramki.
 6. Test Wyświetlacza nr 2
  Gdy już szybka została oddzielona od wyświetlacza możemy przystąpić do kolejnego testu, w którym sprawdzimy działanie ekranu LCD.
 7. Czyszczenie prze montażem
  Proces, który zajmuje największa ilość czasu polegający na wyczyszczeniu wyświetlacza już w ramce montażowe. Odbywa się ona w komorze bezpyłowej przed samym montażem.
 8. Montaż
  Podczas tego kroku montujemy i pozycjonujemy szybkę na panelu dotykowym, następnie wszystko zostaje scalone razem z nową ramką oraz polaryzatorem.
 9. Laminowanie wyświetlacza
  W tym kroku wyświetlacz zostanie umieszczony w maszynie do laminowanie. Każdy wyświetlacz posiada indywidualny proces laminowania.
 10. Usuniecie bąbli powietrza pozostałych po laminowaniu
  Autoklaw, czyli maszyna, w której wyświetlacz spędza w zależności od modelu kilka do kilkudziesięciu minut w podwyższonej temperaturze. Dzięki czemu usuwane są bąbelki powietrza pozostałe po laminowaniu.
 11. Test nr 3
  Ostatni raz sprawdzamy funkcjonalność oraz wygląd ekran LCD. Jeśli wszystko działa dobrze proces naprawy zostaje zakończony.
 12. Zwrot do klienta
  Starannie pakujemy i wysyłamy wyświetlacz. Od tej chwili możesz cieszyć się w pełni sprawnym, oryginalnym wyświetlaczem.

espares24.com naprawa wyświetlaczy przez regenerację

Pamiętaj, że nie musisz kupować części do refabrykacji iPhone, jeśli nie jesteś pewny czy uda Ci się wymienić pęknięty wyświetlacz. W związku z tym możesz oddać ekran LCD do serwisu, w którym codziennie odbywa się naprawa wyświetlaczy. Będziesz dzięki temu pewny, że Twój iPhone zyska nowa szybkę do oryginalnego wyświetlacza produkowanego przez firmę Apple. Ponieważ naprawa wyświetlaczy przez regenerację nie jest prost, ale możesz być pewny, że nasz zespół specjalistów zrealizuje zleconą przez Ciebie wymianę szybki. Całą naprawę realizujemy w terminie od 6 do 11 dni, wraz z wysyłką.

Dlaczego my?
1 – Pracujemy na sprawdzonych bardzo dobrej jakości maszynach.
2 – Części i materiały, które montujemy są zawsze najwyższej jakości – nie stosujemy półśrodków.
3 – Mamy za sobą już setki zregenerowanych wyświetlaczy, a to doświadczenie jest bezcenne.
4 – Przed i po naprawie zawsze otrzymają Państwo „Test report”. Chcemy być bardzo transparentni na każdym kroku naprawy.

Wszystko co musisz zrobić to jedynie wysłanie wyświetlacza wraz z danymi dotyczącymi modeli oraz koloru.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: regeneracja@espares24.com

Dlatego zleć naprawę wyświetlaczy przez regeneracje LCD w espares24.com

Dodajkomentarz