Części do telefonów

Części do telefonów

Według badań z 2017 roku 64 proc. Polaków Posiada telefon z ekranem dotykowym. Oczywiście mówimy to tylko o działających. Nie liczą się uszkodzone, które leżą na półce. Co za tym idzie liczba modeli, które możemy kupić w praktycznie każdym przedziale cenowy jest ogromna. Jesteśmy wstanie bez najmniejszych przeszkód dostosować smartphone do własnych potrzeb. W związku z tym i zapotrzebowanie na części do telefonów również jest duże. Szczególnie, że każdy z nich jest zbudowany z kilkudziesięciu elementów. Przedzieranie się przez gąszcz podzespołów nie jest łatwe. Nawet, gdy już znajdziemy odpowiednią część do telefonu może okazać się, że to nie ona odpowiada za awarię lub sama będzie niskiej jakości. Sprzedawanie niesprawnych części do telefonów jest zmorą wielu aukcji internetowy. Powodem w większości nie jest chęć sprzedania uszkodzonej części, lecz brak sprawdzenia konkretnego elementu przed wysyłką.
Skorzystaj z hurtowni espares24.com i  zobacz ile części do telefonów znajdziesz w jednym miejscu.

espares24.com, czyli wszystkie części w jedyny miejscu

Tworząc hurtownie postawiliśmy sobie cel. Było to stworzenie miejsca, w którym każdy znajdzie część do telefonu, którą potrzebuje.  Ze względu na ilość części jest to niezmiernie trudne i nie możemy powiedzieć, że ukończyliśmy już swoje zadanie. Jednak odwiedzając hurtownie regularnie z pewnością można zauważyć, że ilość sprzedawanych części stale się powiększa. I Ty możesz nam w tym pomóc. Jeśli nie znalazłeś potrzebnej do Twojej naprawy części napisz do nas, a my postaramy się ściągnąć ją dla Ciebie i dodatkowo na stałe wprowadzimy ją do asortymentu hurtowni. Dzięki temu możemy dostosować towary sprzedawane w hurtowni do naprawianych przez Ciebie telefonów.
Nie musisz korzystać z wielu sklepów. Znajdź jeden, który zaopatrzy Cię we wszystkie podzespoły. Nie trać czasu na przeszukiwanie internetu. W espares24.com zaopatrujemy serwisy z całej Polski. Zapewniamy szybką dostawię i konkurencyjne ceny. Dodatkowo oferujemy sprzedaż hurtową.

Sprawdzone zamienniki do iPhone Apple

Apple tak jak i wielu innych producentów nie udostępnia oryginalnych części zewnętrznym serwisom, dlatego większość działa na zamiennikach. Oczywiście firma posiada serwisy autoryzowane, jednak często koszt naprawy urządzenie przekracza jego wartość, a w związku z tym usługa staje się nieopłacalna. Możemy obawiać się, że zamienne części do telefonów nie dorównają oryginalnym, a co za tym idzie iPhone po niedługim czasie znowu przestanie działać. Korzystając z naszego doświadczenie wiem, że czasy, gdy zamienniki były bardzo niskiej jakości już minęły. Aktualnie na rynku znajduje się wielu producentów, przez to muszą konkurować ze sobą ceną i jakością. Co daje czasem nawet lepszą jakość niż oferują oryginalne części. Wniosek jest jeden. Nie musimy się obawiać, jednak zamawiając część warto sprawdzić, czy otrzymujemy na nią gwarancje, również oddając telefon serwisowi do naprawy, spytajmy się o gwarancję.

Znajdź potrzebny wyświetlacz do telefonu

Z części do telefonów, które najczęściej są wymieniane to wyświetlacze.Ze względu na budowę i funkcje, którą pełnią obudowa wyświetlacza nie jest zbytnio wytrzymała, a jeśli połączymy to z tendencja telefonów do wypadania, otrzymamy popękany wyświetlacz i niesprawny telefon. Zmusza to nas do wymiany wyświetlacza na nowy. W zależności od modelu koszt może się wahać od kilkudziesięciu do nawet ponad tysiąca złotych np. w iPhone X. Dlatego właśnie warto zabezpieczyć ekran wyświetlacza szkłem hartowanym. Zabezpieczy ono nie tylko przed porysowaniem i pęknięciem, ale też wzmocni konstrukcję szybki. nawet, gry szkło pęknie jego wymiana to maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Z pewnością każdy komu raz stłukł się wyświetlacz używa szkło hartowane. Bo przecież kolejny upadek smartphone’a to tylko kwestia czasu. Jednak, gdy musisz wymienić wyświetlacz LCD, zrób to korzystając z najlepszych zamienników dostępnych na rynku.

W hurtowni espares24.com oferujemy tylko precyzyjnie wykonane części do telefonów. Nie sprowadzamy części kierując się jak najniższą ceną, lecz wysoką jakością. Dodatkowo przed wysyłką wszystkie elementy zostają skrupulatnie sprawdzone przez naszych pracowników. Możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni sprawny element, który zamówiłeś. Dzięki czemu naprawa,którą wykonujesz nie przedłuży się.  Potwierdzamy to gwarancją, którą otrzymasz na wszystkie zakupione u nas części do telefonów. Jeśli prowadzisz serwis sprawdź sprzedaż hurtową. Jest to specjalna oferta dla serwisów, dzięki której otrzymasz korzystne ceny, ale też więcej możliwości.

Dodajkomentarz