Części do MacBook

Części do MacBook

MacBook, czyli drugi najpopularniejszy produkt zaraz po iPhonie zadebiutował 16 maja 2006 roku. Już od premiery cieszył się niezmiennie ogromną popularnością i nadal w tej kwestii nic się nie zmieniło.  Jednak dzisiaj na rynku możemy trzy serie MacBook’ów. Pierwszym z nich jest MacBook Air niezmiennie produkowany od 2008 roku. Mowa tu oczywiście o wersji 13,3 cala, ponieważ Apple zaniechała produkcji modelów 11 calowych. Jeden najdłużej wytrzymujących laptopów na jednym ładowaniu baterii. Drugi to MacBook Pro, laptop do zadań specjalnych takich, jak obróbka grafiki, edycja filmów czy praca z modelami 3D. Produkowany w kilku wersjach od 13 do 15 cali, dawniej też  17″ zawierające różne podzespoły. I ostatni najmłodszy brat z rodziny, MacBook 12″ produkowany od kwietnia 2015 roku.  Szeroko krytykowany wysoką cenę i przestarzałe podzespoły, co nie przysporzyło mu wielu fanów. Przez co mimo, że nadal produkowany nie jest urządzeniem, które konsument chętnie kupi. Niezależnie od rodzaju MacBook’a, czasem każdy sprzęt może się zepsuć. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne przy naprawie części do MacBook.

Naprawa do MacBook

Jeśli Twój komputer Apple MacBook doznał wypadku i jesteś wstanie sam naprawić notebook. Możemy Ci pomóc. Dostarczymy wszystkie potrzebne części zamienne, które użyjesz podczas wymiany uszkodzonej matrycy czy innych komponentów. Dzięki precyzyjnie wykonanym częściom do MacBooka’a przywrócisz sprzęt do stanu sprzed wypadku. Nie martw się więc, że część, którą otrzymasz będzie wadliwa i przedłuży naprawę Twojego urządzenia. Sprowadzamy części do MacBook’a tylko najwyższej jakości. Skrupulatnie sprawdzamy każdą część, którą wysyłamy do naszych klientów. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań byś był zadowolony z towarów, które sprzedajemy. Potwierdzając to wszystko dostaniesz gwarancję na wszystkie części, które u nas zakupisz.

Posiadasz MacBook’a? Zadbaj by nie stracił na wartości.

Kupując sprzęt elektroniczny taki, jak komputery, telefony czy tablety wiemy, że diametralnie stracą na wartości. W związku z wprowadzeniem,coraz to nowych i lepszych podzespołów.  Urządzenia szybko się starzeją. Kupując notebooka możemy mieć pewność, że po roku będzie wart nawet o kilkaset złotych mniej. W związku z tym

Dodajkomentarz