Części do iPad

Tablety iPad są z nami już od 2010 roku. Dokładnie 3 kwietnia Steve Jobs pokazał światu swój nowy produkt. System operacyjny obsługującym urządzenie był i jest nadal iOS, oczywiście z modelu na model rozwijany. Od debiutu ukazało się 8 generacji tego urządzenia. Każda z nich osiągnęła niemały sukces. Od swojego debiutu wygrywają z innymi tabletami pod względem sprzedanych kopii. Jednym z ważniejszych czynników, który przyniósł marce sukces jest aktualizacja systemu. Nawet modele wyprodukowane w 2013 roku posiadają najnowszą wersję iOS. Dla każdej osoby jest ważne, by jego urządzenie posłużyło jak najdłużej, a użytkowanie było przyjemne. W każdym razie utrzymanie pełnej sprawności wymaga od nas co jakiś czas wymiany części do iPad’a. Tak jak jeżdżąc samochodem musimy wymieniać rozrząd czy amortyzatory. Tak samo co jakiś czas wymieniamy np.baterię do iPad’a.

części do iPad problem z baterią

Bateria to jeden z najszybciej zużywających się elementów w urządzeniach mobilnych, sprawiający najwięcej problemów. Nic tak nie denerwuje, jak wyłączenie się urządzenia w ważnym momencie pracy, gdy poziom naładowania baterii pokazuje, że spokojnie możemy korzystać z iPad’a jeszcze kilka godzin. Co z tego, że nasz tablet jest mobilny, jeśli przez większość czasu musimy go ładować. Czy to zatem powód baterię na nową? Na początek dobrze jest jeszcze przywrócić iPad’a do ustawień fabrycznych. Dodatkowo jeśli zauważymy, że jedynie tablet ładuje się powoli, albo wcale. Warto przyjrzeć się, czy przewód lub zasilacz nie są uszkodzone. Sprawdźmy przede wszystkim pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Szkoda wymieniać baterię, jeśli problemem jest tylko kabel lightning. Natomiast, gdy jesteśmy pewni, że winna jest bateria. Wiemy to zauważając,że urządzenie wyłącza się na mrozie, szybko traci energię czy akumulator się przegrzewa. Czym prędzej wymieńmy go na nowy.  Kończące żywot ogniwa mogą spuchnąć, co spowoduje uszkodzenie innych elementów. Sama wymiana nie jest skomplikowana. Musimy tylko odkleić ramkę z ekranem, odkręcić wyświetlacz, wyjąć taśmy i już mamy dostęp do baterii. Pozostaje tylko włożenie nowej części do iPad’a, co pozwoli nam się cieszyć prawdziwie mobilnym urządzeniem.co pozwoli nam się cieszyć prawdziwie mobilnym urządzeniem.co pozwoli nam się cieszyć prawdziwie mobilnym urządzeniem.

Espares24 sprawdzony dostawca dla Twojego serwisu

Umawiasz się z klientem na wykonanie naprawy. Zamawiasz część, montujesz i okazuje się, że zakupiony przez Ciebie produkt nie działa, jest wadliwy. Musisz odesłać towar do sklepu. Zmarnowałeś czas, który mogłeś poświęcić na inną naprawę, a klient nadal czeka na swoje urządzenie.
Wiemy jak wiele problemów może przynieść zakup niedziałającej części do iPad’a, jak i do innych urządzeń. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie serwisom najlepszych  dostępnych na rynku części do iPad’a, ale i też do innych urządzeń. Wszystkie części sprzedawane przez naszą hurtownie są skrupulatnie sprawdzanie przez pracowników. Co to oznacza? Poza sprawdzeniem, czy nie posiadają widocznych defektów. Wyświetlacze do iPad’ów, baterie, taśmy są podpinane do urządzeń testowych, dlatego nie musisz się martwić, że otrzymasz wadliwą część. Dodatkowo z zakupem każdego produktu otrzymujesz gwarancję. Mamy pewność, że zakupione u nas części do iPad’ów pozwolą Ci szybko naprawić zepsute urządzenie, a klient innej awarii powróci do twojego serwisu.

Wymiana wyświetlacz LCD? Żaden problem

Dotyk w iPadzie nie działa? Uszkodzony wyświetlacz? Nie oznacza to konieczność nowego zakupu, dlatego nie spisuj swojego urządzenia na straty. Wymiana wyświetlacza LCD do iPad’a wcale nie musi być kosztowna. Zadbaj o swój budżet i zamów nowy zamiennik wykonany z najwyższą precyzją, który nie odbiega jakością od oryginalnych części do iPad’a, wykonanych przez firmę Apple. Gdy już otrzymamy przesyłkę możemy zabrać się za samodzielną wymianę wyświetlacza. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy w iPadzie lub innym urządzeniu. Warto skorzystać z Internetu i obejrzeć filmik instruktażowy przedstawiający cały proces wymiany. Korzystając z takiego zasobu wiedzy bez problemu poradzimy sobie z naprawą. Jedynie warto skorzystać z narzędzi serwisowych, które kupisz już za kilkanaście złotych i nagrzewnicy. Chociaż sama suszarka powinna wystarczyć. Tym oto sposobem dokonamy naprawy w najniższej możliwej cenie.

Dodajkomentarz