Części do iMac

Części do iMac, Mac Mini

iMac jest flagową serią komputerów stacjonarnych zaprojektowanych i zbudowanych przez Apple. Została przedstawiona jako komputer PC dla konsumentów. Jest to sprzęt typu all-in-one, który swoją popularność zdobył przede wszystkim wysoką ergonomią(zajmuje bardzo mało miejsca na rynku, minimalna liczba kabli, fabrycznie skonfigurowany sprzęt gotowy do działania). Od 2006 r. komputery iMac są wyposażone w procesory Intela, a w 2009 roku wprowadzono wprowadzono również aluminiową wersję unibody. Została ona już na stałe w tych urządzeniach. Apple iMac wyznaczył nowe standardy dla projektowanie komputerów domowych. Można powiedzieć, że to nie tyko zwykły sprzęt, ale też dzieło sztuki. Jednak jak każde urządzenie może się zepsuć. Hurtownia espares24.com jest dostawcom części do Mac’a, które pozwolą Ci bezproblemowo naprawić komputer. Nieważne, czy naprawiasz własny iMac, czy też prowadzisz własny serwis. Dostarczymy Ci wszystkie niezbędne części do Mac Mini, iMac i też do innych produktów firmy Apple. Dodatkowo pomożemy w zdiagnozowaniu awarii, która utrudnia działanie Twojego urządzenia.

 

Napraw iMac’a z najlepszymi  dostępnymi zamiennikami

Naprawiając swój komputer od Apple możemy kierować się ceną, jakością lub zoptymalizować te dwie cechy. Najdroższym możliwym sposobem jest udanie się do autoryzowanego serwisu Apple. Wtedy część zostanie naprawiona z użyciem oryginalnych części. Jednak często sama naprawa przewyższa rzeczywistą wartość naszego urządzenia. Firma Apple nie udostępnia swoich części do iMac’a zewnętrznym serwisom, dlatego korzystając z serwisu nieautoryzowanego elementy zostaną wymienione na zamienniki. Mimo, że nie są one oryginalnie nie musimy się ich bać. Tak samo jak firmy produkujące telefony konkurują ze sobą, tak samo odbywa się to na rynku zamienników. Więc w większości przypadków nie będą one odbiegać jakością wykonania od oryginalnych części. Ostatnim sposobem na wymianę uszkodzonej części do iMac’a jest samodzielna naprawa, a co za tym idzie musimy poprawnie zdiagnozować i naprawić problem. Warto przy tych czynnościach posiłkować się wiedzą innych użytkowników for czy blogów internetowych. Jednak dla pewności dobrze jest się zapoznać z opinią ekspertów.

Korzystając z hurtowni espares24.com masz taką możliwość. Oddajemy Ci do dyspozycji ekspertów, którzy na co dzień zajmują się serwisowaniem urządzeń Apple. Nie trać czasu i skorzystaj z naszego darmowego wsparcia przy diagnozie usterki Twojego urządzenia i w wyborze odpowiednich części do iMac’a czy Mac Mini.

Mac Mini, czyli mały gigant

Mac Mini zadebiutował w 2005 roku jako oferta dla użytkowników komputerów typu PC, którzy chcieliby wypróbować Macintosha. Niska jak na komputer tego producenta cena i niewielkie wymiary(19,7 x 19,7 x 3,6cm) przysporzyła temu sprzętowi wielu fanów. Produkt Apple spotkał się również z krytyką niskiej wydajności i niewielkich możliwości rozbudowy(później pojawiły się akcesoria  takie jak dyski twarde i tunery TV).

Mac Mini to  też pierwszy komputer stworzony przez Apple, który został dostarczony bez wyświetlacza, klawiatury i myszy. Mac Mini był jednym z ostatnich, który otrzymał unibody, która została wcześniej wprowadzona na komputerach Apple MacBook Air, MacBook, MacBook Pro i iMac. Okazało się, że dla wielu użytkowników stał się komputerem kina domowego. W najnowszym modelu producent usunął zintegrowany napęd optyczny, zamieniając go w dodatkowe miejsce na dysk twardy. Hurtownia espares2.com dostarcza części do Mac Mini. Są to wentylatory, taśmy dysku twardego i zasilacze. Dzięki czemu naprawisz swój komputer korzystając z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku.

Znajdź sprawdzoną hurtownie dla swojego serwisu

Wiemy jakie trudności trzeba pokonać prowadząc serwis. Każdy chce by jego usterka została naprawiona jak najszybciej, w najniższej cenie.

 

 

 

 

Dodajkomentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.